Merhaba.ben kasımın 27si gibi arkadan ilişkiye girdim ancak boşalma olmadı?

 Merhaba.ben kasımın 27si gibi arkadan ilişkiye girdim ancak boşalma olmadı.ve adetimin 3.günüydü.27sinde ise tekrar ağrılı bir biçimde adet kanamam geldi. ve bu ay aralık 26da adet oldum 7 gün sürdü.bu durumda gebe kalma ihtimalivarmı

Tahlil.com Cevabı : Regl olduğunuzdan hamilelik ihtimali söz konusu değil.