Merhabalar, ben sevgilimle 11 ocakta sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. 2 gün sonrası normal adet günümdü ve kan kahverengi-kırmızı rengindeydi?

Merhabalar, ben sevgilimle 11 ocakta sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. 2 gün sonrası normal adet günümdü ve kan kahverengi-kırmızı rengindeydi. Ardından az miktarda sadece kahverengi renkli gelmeye başladı. Bugün 5. gün. Hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Emin olmak için gebelik testi yaptırılabilir ancak hamilelik oluşmamış gibi görünüyor.