Merhabalar kolay gelsin ben kan testi yaptırdım sonuç 7.35 çıktı sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz referans aralığının üstünde yani bu değer pozitif,gebelik var olarak kabul edilir ancak yeterince yüksek bir değer olmadığı için tekrar testleri gerekmektedir.Tekrar testlerinde artış görülmesi gebeliğin olduğunu gösteren ilk belirlemedir.