monosit =0,74 bazofil =0,24, laktik dehidrogenaz(ldh)(mayı) =438 cevaplarsınız sevinirim.

Göğsümde ağrı olması nedeni ile verdiğim kan tahlilimin sonucuda normal değerden farklı olanları yazmak istiyorum cevaplarsınız sevinirim. monosit =0,74 bazofil =0,24protein(mayı)=5,3laktik dehidrogenaz(ldh)(mayı) =438glukoz(mayı) = 82adenozin deaminaz aktivitesi (ada)(mayı) = 19albumin(mayı) = 3pH(arteriyal) = 7,324pO2(arteriyel) = 32pCO2 (arteriyal) = 50,5

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda büyük anormallikler yok.PO2 arteryel kanda bu kadar düşük olamaz.Bu muhtemelen venöz kandır.PH düşüklüğü fiğer parametrelerle değerlendirilmeli.Bir göğüs hastalıkları uzmanına başvurmalısınız.