mrb hocam son adet tarihim 15 kasim, 9 aralikta kahverengi akintim oldu yerlesme kanamasi oldgunu du

Tahlil.com Cevabı : mrb hocam son adet tarihim 15 kasim, 9 aralikta kahverengi akintim oldu yerlesme kanamasi oldgunu dusundum 11 aralikta ve 14 aralikta kan testi yaptim ilkinde 0.01 cikan degerim ikincide 0.100 cikti hala adet gormus degilim sizce ne zaman kan yada evde gebelik testi yaparsam dogru sonuc alirim