Nişanlımla öpüşme esnasında elini kilot üzerinden genital bölgeme götürdü .Elinde meni kalıntısı kalmış olabilir.Hamile kalır mıyım?

Nişanlımla öpüşme esnasında elini kilot üzerinden genital bölgeme götürdü eli kuruydu fakat önceden elinde meni kalıntısı kalmış olabilir.Gebelik ihtimali nedir nolur yardım edin çok korkuyorum birden yaptı bu hareketi?

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda gebelik oluşma ihtimali yoktur.