Ocak ayinin ucuncu gunu adet oldum. ayin otuzunda kahverengi lekelenme oldu ama cok cok az iki gundur boyle?

Ocak ayinin ucuncu gunu adet oldum. ayin otuzunda kahverengi lekelenme oldu ama cok cok az iki gundur boyle. Bir hafta once de bir birlikteligim oldu. endiselenmeli miyim simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Sakince regl dönemini beklemenizi, gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırılmasını öneriyoruz.