Regl donemım duzensiz bu ay 3-5 gün daha önce oldum ama normal adetten daha az sürdü

 Regl donemım duzensiz bu ay 3-5 gün daha önce oldum ama normal adetten daha az sürdü ve miktarı azdı evde gebelik testi yaptım sonuç negatif çıktı ilişkinim sürtünerekti ve temas olmadı ama elimden bulaşmş olablrmi hamile olma riskim varmı

Tahlil.com Cevabı : Korunmalı veya korunmasız bir cinsel beraberlik sonrası adet görülmüş olması, bu ilişki nedeniyle gebelik olasılığının ortadan kalktığını gösteirir.Bu durumda hamilelikten söz edemeyiz.