Serum ,Tam Kan (EDTA ) lökosit ( WBC ) 11.5 Nötrofil oranı ( NEUT% ) 44.8 lenfosit oranı 44.9 miks oranı 10.3 Nötrofil mutlak sayısı 5.14?

SUDENUR diyor ki:Yorumunuz denetim için bekliyor.19/01/2012, 14:51iyi günler sizden bu testlerin sonuçlarını yorumlamanızı rica edecektim. uzun zamandır hipotroit hastasıyım sürekli yüksek çıkıyordu zaten geçen hafta 5,5 haftalık gebe olduğumu öğrendim ultrasondada rahim duvarında incelme ve bebek kesesinde elips şeklindeymiş düşük ihtimali yüksek kese tam olarak yapışmamış dedi dr. bu sonuçları görüncede gebeliği sonlandırmalıyız ama yinede isteğinize bağlı dedi lütfen sizde bir cevap verirseniz çok sevinirim kafam çok karışıkta ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.. Serum ,Tam Kan (EDTA ) lökosit ( WBC ) 11.5 Nötrofil oranı ( NEUT% ) 44.8 lenfosit oranı 44.9 miks oranı 10.3 Nötrofil mutlak sayısı 5.14 lenfosit mutlak sayı 5.15 Miks Mutlak Sayı 1.21 Eritrosit 4.7 Hemoglobin 13.4 Hematokrit 40 Ortalama Eritrosit hacmi 85.8 Ortalama Eritrosit hemoglobini 28.7 Ortalama Eritrosit hemoglobin konsantrasyonu 33.4 Eritrosit Dağılımı genişliği 14.1 Trombosit 264 Ortalama Trombosit Hacmi 8.53 trombosit dağılım genişliği 19.8 Plateletkrit 0.225 Triiodotironin Serbest ( FT3 ) 2.81 Tiroksin Serbest ( FT4 ) 6.71 Tiroid Stimülan Hormon ( TSH ) 347.6 Beta-hCG ( Koriyonik gonadotropin ) 9888 SEROLOJİ Sonuçları Cytomegalovirus Antikoru ,IgM ( CMV IgM ) POZİTİF 1.37 Toxoplasma Antikoru IgM NEGATİF Rubella Antikoru IgM NEGATİF

Tahlil.com Cevabı :  TSH değeriniz oldukça yüksek, karar vermeden önce bir de endokrinoloji uzmanına danışmakta yarar var