Sevgilimle adetimin üzerinden 11 gün sonra ilişkiye girdim dışarı boşaldı ama zevk suyu ihtimali aklımdaydı?

Sevgilimle adetimin üzerinden 11 gün sonra ilişkiye girdim dışarı boşaldı ama zevk suyu ihtimali aklımdaydı ilişkiden 13 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı hamile kalmak istemiyorum, hamile kalmış olma ihtimalim nedir

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyuyla hamileliğin oluşması neredeyse imkansızdır. Önerimiz sakince regl dönemini beklemeniz, gecikme yaşanırsa testi tekrarlamanızdır.