Sevgilimle, bundan 2 ay önce ilişkiye girdik. arkaya boşalma olmadı sadece çarşafa boşalma oldu. Adet oldum. Hamilelik riski var mı?

Sevgilimle, bundan 2 ay önce ilişkiye girdik. arkaya boşalma olmadı sadece çarşafa boşalma oldu. Sonra arkaya 1 defa girdi . Biraha tekrarlanmadı. Adet dönemim düzenli. 1 ayda 18 snde adet oldum. 2 ayda 16 sında adet oldum. Hamilelik Riski Varmıdır?

Tahlil.com Cevabı : 2 ay boyunca adet kanaması düzenli olarak devam ettiği için hamilelik ihtimali bulunmuyor.