Sevgilimle geçen ay iç çamaşırlarıyla sürtünme yaşadık tam zamanında yani 28inde adet gördü fakat bu ay aşırı iştah açıklığı ve bazı şeyleri canı çok istiyor ?

 Sevgilimle geçen ay iç çamaşırlarıyla sürtünme yaşadık tam zamanında yani 28inde adet gördü fakat bu ay aşırı iştah açıklığı ve bazı şeyleri canı çok istiyor geçen ay gördüğü üstüne görme olabilir mi hamilelik söz konusu mudur

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşma ihtimali neredeyse yoktur ancak emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.