Sevgilimle yumurtlama günümden 3 gun sonra surtunme ile ilişki yasadik cok uzun sürmedi

Sevgilimle yumurtlama günümden 3 gun sonra surtunme ile ilişki yasadik cok uzun sürmedi bir kac defa pen*sini vajinama sürtüp çekti bosalmadi zevk suyu gelmiş olabilir regl 7 gun gecikti göğüslerde agri ve yumurtaliklarda hafif agri var hamile miyim

Tahlil.com Cevabı : Gençler arasında o kadar çok sürtünerek ilişki kuran çift var ki gelen sorulara artık yetişemiyoruz.Bakireliğe zarar gelmesin diye bu tür  yollarla cinselliği yaşayan sizin gibi genç okurlarımızdan hamilelik şüphesi sebebiyle bir çok soru geliyor.Sürtünmeli ilişkilerde hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır.Hamilelik tek bir ihtimal dahilinde gerçekleşebilir. Boşalma sonrası  erkeğin menisinin vajinanın ağzından  içeri sızması sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Buna dair bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde de en az  1 haftalıkgecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...Hamilelik nasıl oluşur, hangi ilişkilerde hamile kalma olasılığı yüksektir?

h***************** :

Adet düzensizliği yasiyorum adet kanamam bittikten sonra an*l yoldan ilişki yasadim fakat iceri bosalma olmadi 2 hafta sonra mastürbasyon yaparken taze kan akti daha sonra idrara ciktigimda adet kanamasina benzerdi hamile miyim ?

Cevap:

Arkadan ilişki özellikle bakire kızların bakireliğine zarar vermemek için genç çiftler tarafından sıkça denenen bir ilişki türü.
Ancak bu ilişki kolay bir yöntem olmayıp, kaza ile de vajinal bir ilişkiye dönüşüp kızlık zarının da yırtılmasına yol açabilir.
Anüse boşalma sonrası ise hamilelik mümkün değildir.
Çok çok düşük bir olasılık da olsa, anüsten sızan spermlerin vajinaya temas etmesi durumunda bir gebelik ihtimali olabilir.Bu durum da pek olası değildir.

Yine de böyle bir ihtimalden şüphe duyulur ise, tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması halinde gebelik testi yapılabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.