Sürtünme yoluyla bir ilişki yaşandı nişanlım arka tarafıma boşaldı.

Merhaba hocam. Yaşım 33. Sürtünme yoluyla bir ilişki yaşandı nişanlım arka tarafıma boşaldı. Bu durumdan 10 gün sonra tam günümde normal adetimi oldum. Ama sperm ön tarafa gitmiş olabilirim diye korkuyorum. Adetimi oldum ama ikinci adetime de daha 10 gün daha var. Korkuyorum , cevap verirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, içiniz rahat olsun hamile değilsiniz. Sebebi ise çok açık. Yaşadığınız ilişkiden 10 gün sonrası normal adet kanamanız gerçekleşmiş. Adet kanamasının olması önceki dönemde  yaşanan ilişkiye bağlı hamilelik olasılığının ortadan kalktığını net bir şekilde ifade eder. Korkmanızı gerektiren bir durum yok. Önümüzdeki günlerde normal adet kanamanız da gerçekleşecektir.