Sürtünmeyle ilişki yaşadık.tam beraberlik gerçekleşmedi. fakat düzenli adet oluyorken bu ay olmadım

 Sürtünmeyle ilişki yaşadık.tam beraberlik gerçekleşmedi. fakat düzenli adet oluyorken bu ay olmadım.gecikmenin 3.günü gebelik testi yaptım negatifti suan 7.günü eczacı gecikmenin 1.günü dahi yapsan testin yanılma ihtimali %1 dedi.sizce?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılmış.Sonuç da negatif çıkmış.O halde gebelik olmadığını söyleyebiliriz.