Tahlil sonuçlarım şöyle;

tahlil sonuçlarım şöyle;1(ck 206)2(alt 77)3(kolesterol 238)4(tigliserid 364)5(ast( 39)6(ürik asit( 7.41)7(t.bil 1.68)8(i.bil 1,51)9(serbest t3 4,36)10(aso 450)

Tahlil.com Cevabı : Belirgin bir hiperlipideminiz var, buna bağlı karaciğer yağlanması var ve karaciğer enzimleriniz bozulmuş. Ürik asit yüksekliği de olması insülin direnci zemininde gelişen metabolik sendromunuz olduğunu akla getiryor. T3 değerinizdeki değişiklik anlamlı değil. ASO yüksekliği de klinik bulgu yoksa genelde anlamlı olmaz.