Üstumuzde kiyafet varken nasil hamile kalinir ki ?

merhaba ben 20 yasinda bir genc kizim yaklasik 10 gun once sevgilimle surtunme yoluyla bir iliski yasadik, ben kucaginda oruruyordum daha sonra sevgilim bosaldi ama bacak kismina gelmis kendi bacagina yani, benimde uzerimde pijamam ic camasirim ve pedim vardi ayni aekilde onda da pantolonu ve camasiri vardi. kasiklarim cok agriyor daha adet olmadim ama zamani degil zaten henu, ne yapamam gerek acaba hamile kalir miyim cok endiseliyim interntte dusuk ihtimal diyor ama o ihtimal bile beni kprkutmaya yetiyor, ustumuzde kiyaget varken nasil hamile kalinir ki bu spermler fuze gibi biaey mi o kadar engeli assin lutfen yardimci olun

Tahlil.com Cevabı : Üstünüzde bu kadar kıyafet varken tabi ki hamile kalmazsınız. Erken yaşta, bilinçsiz uygulanan cinsellik zaman zaman hatalara sebebiyet verebilir. Aceleci olmamalısınız.