1 aydır günde 3 saat yürüyüş yapıyorum.Kilo veremiyorum.Tahlil sonuçlarımı gönderiyorum.

33 yaşında bayanım.1 aydır günde 3 saat yürüyüş yapıyorum yediklerime çok dikkat ediyorum herşey yiyorum ama az bol yağsız salata ile birlikte ama hiç kilo veremedim bu tahlilleri yaptırdım kilo veremememde bu sonuçların etkisi varmı ve ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler.Tahlil sonuçları:Kortizol (KAN) 4 μg/dL,Serbest T3 5.14 pg,WBC 10.4 K/uL

Tahlil.com Cevabı : Kortizol testiniz düşük çıkmış.Ancak bunun tek başına kilo verememenizin nedeni olacağını düşünmüyorum.Diğer testlerde ise sorun yok.Bir endokrinoloji uzmanına ve diyetisyene başvurmanız yararlı olacaktır.