1 aylik gecikmeyle sonra da 2 aylik gecikmeyle ilac yardimiyla geldi dun tahlil yaptirdim PROLLAKTIN 7.50, PROGESTERON 0.67 cikti?

Benim adet sorunum vardi evlenince duzeldi 10 aylik evliyim ve cocuk yapmaya karar verdigimizden beri dir adetim once 1 aylik gecikmeyle sonra da 2 aylik gecikmeyle ilac yardimiyla geldi dun tahlil yaptirdim PROLLAKTIN 7.50, PROGESTERON 0.67 cikti doktor adetimin 3 cu gununde yine test yaptirmami istedi homon eksikligi var dedi cok korkuyorum uyku uyuyamadim ben hic hamile kalamiyicakmiyim bilmiyorum ne olur bana yarim edin

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gereken bilgiyi vermiş.Adetinizin 3. gününde yapılacak testi, normal değerleri ile bize gönderin.Yorumumuzu yapalım