10 haftadır adet görmüyorum,ayrıca akıntı ve kaşıntım var.

23 yaşında bayanım.Hormon testlerimi göderiyorum.Yaklasık 10 haftadır adet gormuyorum.Önceleri düzenlı olarak adet goruyodum, elma krom zayıflama hapı ıctım ve adetım duzensızlestı.hıc gelmemeye basladı.cok fazla akıntım var kasıntı ve koku var.karnım şiştı adet gormedıgım ıcın.ıstahsızlıkta var ne yapmalıyım teşekkür ederim.Tahlil sonuçları:hcg <2mu/mlestradiol 20.76pg/mltsh 13uıu/mllüteinleştiren horman(lh) 5.91mıu/mlprolaktin 18.67 ng/mlfsh 4.72mıu/ml

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız rahatsızlıklar kadın hastalıkları ile ilgili bir enfeksiyon geçiriyor olabileceğinizi de gösteriyor.Benim önerim öncelikle bir vagina enfeksiyonu( vaginit) geçirmekte olduğunuz şüphesiyle kadın doğum doktoruna başvurmanız.Gerekli tahliller istenip sonrasında tedaviniz planlanmalıdır.