13 yasindayim ilk adet olusumun tarihi daha yeni ergenlige girdim

 13 yasindayim ilk adet olusumun tarihi daha yeni ergenlige girdim tarih 10 temuz çarsamba 2013 oldum benim adet olmam 9 agustos olmam gerekiyordu aca ne olabilir sma annem diyorki il adet olduğun icin duzensiz olabilir diyor.dogrimu tsk

Tahlil.com Cevabı : Henüz çocuk denecek yaştasın, bu nedenle şu aşamada adetlerinde düzensizlikler olağan olabilir.