16 haftalık hamileyim öncelikle bundan önce ki verdiğiniz öneri için teşekkür ederim. Size benim sorum üçlü tarama da amniyon sıvısı hafif azaldığını gözledi

Merhaba ben 25 yaşında 16 haftalık hamileyim öncelikle bundan önce ki verdiğiniz öneri için teşekkür ederim. Size benim sorum üçlü tarama da amniyon sıvısı hafif azaldığını gözledi sebebini sordum bir şey demedî dinlen ve istirat dedi bunun sebebi nedir sizce ne yapmalıyım ben yardımcı olur musunuz

Tahlil.com Cevabı : Amniyon sıvısı sağlıklı bir gebeliğin devam etmesi için gereklidir.Nedenlerine yönelik doktorunuz gerek görürse testler isteyebilir.Şu aşamada doktorunuzun önerilerine uymalısınız.

s************** :

Mrb sürtünme yolu bile olmadan birşeyler yasadim benimde onunda iç camasiri vardi iki kez bosaldim ama o bölgeye değil boxerden geçer mi onda çok islaklik vardi ancak ayakları belimdeydi kendi zevk suyu yukarı gelmiş olabilir mi vajinanin daha ustu düşününce midesi bulanio psikolojik olabilir mi bu

Cevap:

 Erkek arkadaşıyla veya kız arkadaşıyla tam olmayan bir cinsellik beraberlik sonrası, çamaşır veya giysiye boşalma olduğunda hamilelik yok denecek kadar azdır.Bu durumda hamilelik tek bir koşulda olabilir.Bu da, boşalma sonrası meninin çamaşırdan vajina ağzına temas etmesi ve buradan da içeri sızmasıdır.Böyle bir durum varlığında yani bir şüphe durumunda ise yapılması gereken beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.