17 yasındakı oglumda epilepsi var gunde 2 kez EPİXX XR 500 mg tablet kullanıyor. kan tahlili yaptırdık fakat kanı siyaha yakın

İyi gunler 17 yasındakı oglumda epilepsi var gunde 2 kez EPİXX XR 500 mg tablet kullanıyor. kan tahlili yaptırdık fakat kanı siyaha yakın ve cok yogun oldugu soylendi sonuclar ise HGB 16,8 HCT 50,2 PLT 143 MPV 13,6 cıktı yorumlarınızı bekliyorum iyi calısmalr

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzda kan fazlalığı var, bunun bir çok nedeni olabilir.Yüksek rakımlı bölgelerde yaşayanlarda olabilir.