2 ay geçtikten sonra idrar testinin yanlış çıkma ihtimali nedir?

hocam merhabalar.ben sevgilimle 22 haziranda sürtünme yoluyla ilşkiye girdim ve benim adetimin 2.günüydü.ama kesinlikle içeri girme ve boşalma falan olmadı.ben yine de kendime stres yaptım sanırım 9 gün adetim gecikti idrar testi yapmıştım negatif çıkmıştı ve sonunda adetimi oldum.2 gündür bu ayki adetimi olmam gerekiyor yine olmadım ve çok kafaya taktım.internette üstüne görme olayını okudum,acaba geçen ay olduğum şey adet değildi de farkına mı varmadım.test yaptım yine negatif çıktı.size sorum 2 ay geçtikten sonra idrar testinin yanlış çıkma ihtimali nedir?

Tahlil.com Cevabı : Bazen öyle mantıksız sorular geliyor ki, nasıl cevap vereceğimizi bilemiyoruz.Zaten adet görmüşsünüz, gebelik testiniz de negatif çıkmış, şimdi de 2 ay önceki idrar testinizin yanlış çıkma ihtimalini soruyorsunuz.Testi yapan sizsiniz, değerlendiren de sizsiniz, test yaparken de yanınızda olmadığımıza göre nasıl bir cevap verelim.