2 hafta önce sevgilim ile sürtünme ile ilişki yaşadık yarı giyinik halde sevgilim regle oldu?

 2 hafta önce sevgilim ile sürtünme ile ilişki yaşadık yarı giyinik halde sevgilim regle oldu zamnında ve gebelik testide negatif çıktı acaba bi ihtimalde olsa hala hamile olma riski var mı ? teşşkür ederim şimdiden

Tahlil.com Cevabı : Yarı giyinik halde derken iç çamaşırlarınızı kastediyorsanız bu şekilde ihtimal yoktur..