2 yaşında erkek idrar tahlılı yaptırdık sonuçları şöyle : sg: 1,005 neu: neg nıt: neg ph: 7 ery: neg bıl: neg glu: norm asc:+ ket: neg urg: norm pro: neg sonuç

merhaba yeğenım 2 yaşında erkek idrar tahlılı yaptırdık sonuçları şöyle :sg: 1,005neu: negnıt: negph: 7ery: negbıl: negglu: normasc:+ket: negurg: normpro: neg sonuç: nadir epitel 3-4 lökosit göruldu.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili sonuçları normal