2 yaşındaki kızıma gaita tahlili yaptirdik parazitten supheleniyoruz

Merhabalar 2 yaşındaki kızıma gaita tahlili yaptitdik parazitten supheleniyoruz acaba varmi yokmu onu merak ediyorum gaita mikroskopisi, makroskobi; yumus ak kivamda kan mukus yok. Mikroskobi:1-2 lökosit 1-2 eritrosit Yorumlarsaniz sevinirim. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kızınızın gaita tahlilinde herhangi bir problem yok.