20-25 gündür süren ishal(daha çok akışkan çamur şeklinde)yüzünden kan ve gaita tahlili yaptırdım.

20-25 gündür süren ishal(daha çok akışkan çamur şeklinde)yüzünden kan ve gaita tahlili yaptırdım.Gaitada sadece eritrosit var (5-6), kan değerlerimde de RBC 5,75 - HGB 16,3 - HCT 49,6 . Doktor Debridat, ornisid, lustral verdi. Sizce doğru ilaçlar mı?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com temel olarak tahlil yorumlayan bir sağlık sitesidir.Tahlil sonuçlarınızda ise dikkat çeken bir sorun görülmüyor. Bunun dışında Hamile miyim? ve Hangi Doktora Gitmeliyim? konularında da danışmanlık hizmeti vermektedir. Doktorunuzun verdiği ilaç tedavisi konusunda ise prensip olarak yorum yapmayı doğru bulmuyoruz.Bu konuda tedavinizi planlayan doktorunuza danışmalısınız.