20 gün önce sevgilimle bir dakika bile sürmeyen bir sürtünme yaşadık boşalmadım gebelik var mı?

Sevgili hocam. yaklaşık 20 gün önce sevgilimle bir dakika bile sürmeyen bi sürtünme yaşadık boşalmadım ve özellikle pen*simin içindeki zevk suyunu bile dışarı çıkartıp öyle sürtündük. sorunumuz kız arkadaşımın adeti 3 gün gecikti ama sancısı var ve iki gün önce midesi bulandı. ne yapmalıyız sizce?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız cinsel birlikteliğe göre hamilelik çok düşük ihtimal. Her gecikmeyi hamileliğe bağlanmamalı farklı sebepleri olabilir aşağıdaki linktede bulabilirsiniz.http://tahlil.com/adet-gecikmesi-nedir-gebelik-disi-adet-gecikmesi-10-nedeni