23 aylık oğlumu iştahsızlık ve ishal olabilir düşüncesiyle doktora götürdüm. gaita tahlilinde 4-5 lökosit görüldü yazıyor?

Doktor bey merhaba, 23 aylık oğlumu iştahsızlık ve ishal olabilir düşüncesiyle doktora götürdüm. gaita tahlilinde 4-5 lökosit görüldü yazıyor. idrar tahlilinde ise ASC + dansite 1,020 ph 6 eritrosit,lokosit,protein,bilirubin,keton,nitrit negatif; glukoz,urobilinojen norm yazıyor. ayrıca idrar mikroskobisi 1-2 lökosit diyor. doktor bağırsak enfeksiyonu dedi. ancak bunun neden kaynaklandığı ve iştahsızlığı ile ilgisinin olup olmadığı konusunda bilgi alamadım. bilgi verirseniz sevinirim.(reçete maflor ve bactrim 40 mg.)

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçları genel olarak normal.Problem görülmüyor