23 aylık oğlumu iştahsızlık ve ishal olabilir düşüncesiyle doktora götürdüm. Gaita tahlilinde 4-5 lökosit görüldü yazıyor. Yorumlar mısınız?

23 aylık oğlumu iştahsızlık ve ishal olabilir düşüncesiyle doktora götürdüm. Gaita tahlilinde 4-5 lökosit görüldü yazıyor. İdrar tahlilinde ise ASC + dansite 1,020 ph 6 eritrosit,lokosit,protein,bilirubin,keton,nitrit negatif; glukoz,urobilinojen norm yazıyor. Ayrıca idrar mikroskobisi 1-2 lökosit diyor. doktor bağırsak enfeksiyonu dedi. Ancak bunun neden kaynaklandığı ve iştahsızlığı ile ilgisinin olup olmadığı konusunda bilgi alamadım. Bilgi verir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçları genel olarak normal.Problem görülmüyor