23 Haftalık hamileyim. Maltofer kullanıyorum.RBC:3,29...

23 Haftalık hamileyim. Maltofer adlı ağızdan kan tüplerini kullanıyorum. Bugün yaptırdığım tahlil sonuçları:RBC:3,29,WBC:8,6,HGB:11,HCT:32,7MCV:99,6,MCH:33,4,PLT:261 Bu değerler hakkında yorum yapabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : 23 haftalık bir gebelikde yaşanabilen olağan bir aneminiz var.İlaçları kullanmaya devam edin.