25 haftalık hamileyim CMV IgG Antikoru 60.5

25 haftalık hamileyim CMV IgG Antikoru 60.5         CMV IgM Antikoru            <5         Rubella IgG Antikoru        77.2         Rubella IgM Antikoru        <10         Toxoplasma IgG Antikoru 86 Toxoplasma IgM Antikoru    <3 değerlendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal. Herhangi bir sorun yok.