6 aydır çok sulu ishal var,hiç geçmiyor.Aşırı halsizlik ve ne kadar dinlensem hiç dinlenmemiş gibiyim.

6 aydır çok sulu ishal var,hiç geçmiyor.Aşırı halsizlik ve ne kadar dinlensem hiç dinlenmemiş gibiyim.İştah sorunsuz ama 2 aydır da hızlıca kilo veriyorum. Dahiliyeye gittim kan ve dışkı tahlillerinde tek anladığım "sulu kıvamda 2-3 lokosit görüldü". Gastreontolojiye sevk edildim. Sizce ne olabilir

Tahlil.com Cevabı : Uzun süredir var olan ishal, kilo kaybı, halsizlik gibi şikayetleriniz için gastroenteroloji bölümünde detaylı tetkikleriniz yapılacaktır. Tahlil sonuçlarınızı görmeden yorum yapma şansımız yok.