26günlük bebeğimin değerleri şu şekilde bunları yorumlar mısınız?

26günlük bebeğimin değerleri şu şekilde bunları yorumlar mısınıztsh 7,98serbest t4 12,55total bilirubin 10,2 uzayan sarılık dan dolayı bu testler yapıldı ilk etapda idrar yolu enfeksiyonu dendi ama sonradan tiroidden şüphelendi u değerler normal mi yada tedavi gerektirir mi?

Tahlil.com Cevabı : TSH yüksekliği, hipotiroidi bulgusu olabilir.Bir çocuk endokrinoloji uzmanına da danışabilirsiniz