28 yaşındayım.Hamile kalmak istiyorum.Hamilelik öncesi testlerimde adetin 3.günü e2 :117 fsh:6,38 çıktı...

28 yaşındayım,hamilelik öncesi testlerimde adetin 3.günü e2 :117 fsh:6,38 çıktı.e2 oranım çok mu yüksek bu hamile kalmamı zorlaştırır mı?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle FSH değeriniz 10′un altında bu çok iyi bir sonuç. E2 biraz yüksek ama yine de evhamlanacak bir durum yok diye düşünüyorum.