29 yaşında ve bir buçuk senelik evliyim hamile kalmadan önce doktor bazı testler istedi

 Merhaba 29 yaşında ve bir buçuk senelik evliyim hamile kalmadan önce doktor bazı testler istedi çünkü adet düzensizliğim var adetin 20. günü progesteron testi yaptırdım ve sonuç:progesteron 0.66,foliküler faz <0.54,ovulasyon <6.22, luteal faz 1.5-20,menopoz<0.41 hamile kalabilir miyim teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Progesteron değeriniz luteal faz için düşük çıkmış.Bu da yumurtlama yönünden olumsuz sonuç yaratabilir.