3 ay önce kürtaj olmuştum.adetim 20 gün kadar gecikti. hamilelik belirtilerinin hepsi vardı. kan testi yaptırdım ve 4.96 çıktı doktor gebelik yok dedi. Yorumlar mısınız?

3 ay önce kürtaj olmuştum.adetim 20 gün kadar gecikti. hamilelik belirtilerinin hepsi vardı. kan testi yaptırdım ve 4.96 çıktı doktor gebelik yok dedi. halen adet olmadım. bu sonuc negatif olması için yüksek deilmi? ters bir durum mu var?

Tahlil.com Cevabı : Gebelikten söz edemeyiz,sonucunuz negatif