3,5 ay önce vücudumda kırmızı kabarcıklar şikayetiyle başlayan süreç, 2 kez dudak şişmesi ve 1 kez küçük dil şişmesi ile devam etti?

3,5 ay önce vücudumda kırmızı kabarcıklar şikayetiyle başlayan süreç, 2 kez dudak şişmesi ve 1 kez küçük dil şişmesi ile devam etti. tedavi için alerji ve iç hastalıkları uzmanına gittiğimde dr. tahlillerime hiç bakmadan alerjik anjioödem, kronik ürtiker ve spastik bronşit teşhisi koydu. ancak, kan tahlillerimde 3,5 aydır sedim değerim normale düşmüyor. bu değerlerin alerjiyle bi ilgisi varmıdır yoksa başka bi anlamı var mıdır. 3,5 ay önce sedimantasyon 50, şimdi ise 30 (0-20 mm/h)3,5 ay önce demir (serum) 49, şimdi ise 29 (37-181)şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğiniz kayda değer, bu yönde tedavi olmalısınız