3.5 aylık bebeğim var bugün acile götürdüm gaita tahlilinde dışkıda hemoglobin pozitif gaita mikroskobisinde 10 12 lokosit 7 8 eritrosit çıktı

3.5 aylık bebeğim var bugün acile götürdüm gaita tahlilinde dışkıda hemoglobin pozitif gaita mikroskobisinde 10 12 lokosit 7 8 eritrosit çıktı sonuçların ardından ultrasyonda tanı diyare vegastroenterit

Tahlil.com Cevabı : Çok ciddi bir durum olduğunu düşünmüyoruz, gaitada hemoglobin olması ise bir kanama olduğunu gösteriyor.Bu enterite bağlı olabilir.İlave tahliller de istenebilir.