3ay10 gunluk bebegimin kakasinda nokta ve bazen ip seklindde kan gormemiz sonucu yaptirdigimiz gaita tahlili sonuclari:

3ay10 gunluk bebegimin kakasinda nokta ve bazen ip seklindde kan gormemiz sonucu yaptirdigimiz gaita tahlili sonuclari: 10 kasim- gaitada gizli kan mukus var kan yok 1-2 eritrosit 3-4 lokosit 16 kasim - mukus var kan yok bol lokosit 28 kasim - mukus var kan yok 7-8 lokosit.yorumlarsaniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Bebeğin gaita tahlilinde lökosit görülmesi bir enfeksiyon olasılığını akla getiriyor.Bu durumda gaita kültürü yapılması uygun olabilir.