4 aydır şiddetli bel bölgesi ağrısından doktora gittim bana tahliller yaptı kan ve idrar idrarımdaki wbc değeri 77 çıktı?

4 aydır şiddetli bel bölgesi ağrısından doktora gittim bana tahliller yaptı kan ve idrar idrarimdaki wbc değeri 77 cikti ilaç olarak disportan diye bi iğne verdi sizce bu igneyi vurulmalimiyim birde wbcmin yüksek olması lösemi anlamına gelir mi?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz oldukça yüksek, tedavinizle ilgili karar ve sorumluluk muayeneneizi yapan doktorun insiyatifindedir.Hematoloji bölümüne de danışabilirsiniz.