4 gün boyunca da leke şeklinde geldi bu kahverengi lekeler.ilk kez böyle bişey yaşadım.gebe olma ihtimalim var mıdır?

iyi günler hocam.29 ağustos günü adet olmam gerekirken 31 ağustos da 2 saat kadar süren bi kanamam oldu.ardından ise parça şeklinde sert kahverengi parçalar geldi ve 4 gün boyunca da leke şeklinde geldi bu kahverengi lekeler.ilk kez böyle bişey yaşadım.gebe olma ihtimalim var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu anlattıklarınızla gebe olup olmadığını bilmemiz mümkün değil. Kanamalarınız için bir kadın doğum uzmanı tarafından muayene edilmelisiniz.