Boğazımdaki nodüllerden ötürü kan tahlili yaptırdım bazı değerler normalin altında yada yüksek

27 yaşında bir bayanım, boğazımdaki nodüllerden ötürü kan tahlili yaptırdım bazı değerler normalin altında yada yüksek çıktı,bir doktora yorumlatma imkanım olmadı.Yorumlarsanız sevinirim. MCW 112 MCH 38,2 RDW0 7,3 MPV 11,2 PDW0 8,4

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin tek başına bir anlamı yok.