4 gün sonra sinüzit burun eti ve kitleden ameliyat olacağım bugün kan tahlilimi yaptırdım siyah yazılı olan değerler şöyle EOS% 0.91 RBC 3.84 MCH 31.7 önemli bir farklılık varmı acaba değerlerde ameliyat olmama engelmi doktorum sonuçları henüz görmedi bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

Merhaba 4 gün sonra sinüzit burun eti ve kitleden ameliyat olacağım bugün kan tahlilimi yaptırdım siyah yazılı olan değerler şöyle EOS% 0.91 RBC 3.84 MCH 31.7 önemli bir farklılık varmı acaba değerlerde ameliyat olmama engelmi doktorum sonuçları henüz görmedi bilgi verirseniz çok sevinirim teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : RBC değeriniz bir miktar düşük yani kansızlık bulgularınız var ancak ameliyat olmanıza engel değil.