4 martta ilişkiye girdik ama içe boşalma olmadı, hamile kalma riski nedir?

 Merhaba 4 martta ilişkiye girdik ama içe boşalma olmadı.kesinlikle değmedi bile regl günüm 10 13 arası göğüslerim agrımaya başladı ve akıntım fazlalaştı zevk suyundan hamile kalma riski nedir ellaone hapı alsam 5 gün olmasıhna ragmen işe yarayıp gebeliği önlermi ?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya boşalma olmadığı sürece hamilelik çok düşük ihtimal adet tarihinizi bekleyip görmeniz lazım.