50 yaşındayım wbc - 3,0 neu - 1,34 baso(%) - 1,67 mono(%) - 13,1 sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

50 yaşındayım yorgunluk ve halsizlik şikayetiyle doktora gidip kan testi yaptırdım.şu sonuçları yorumlarsanız çok sevinirim... wbc - 3,0 neu - 1,34 baso(%) - 1,67 mono(%) - 13,1

Tahlil.com Cevabı : WBC değeriniz oldukça düşük.Periferik yayma adlı bir testi yaptırmanız yararlı olabilir.