6 haftalık gebeyim.Yapılan tahlil sonucunda toxoplasma IgM 0.90 pozitif çıktı, dr. avidite testi yapalım

Merhaba,6 haftalık gebeyim.Yapılan tahlil sonucunda toxoplasma IgM0.90 pozitif çıktı,dr. avidite testi yapalım ona göre konuşuruz dedi.Yüksek avidite ve düşük aviditeden bahsetti.Hangisi çıkarsa korkulacak birşey yok diyebiliriz anlayamadım?Avidite testi sonucu olumsuz çıkarsa bunun tedavisi var mı?

Tahlil.com Cevabı : Toxoplasma ve avidite testi ile detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.tahlil.com/toxoplasma-ve-toxoplasma-enfeksiyonu-avidite-testi-nedir

p********* :

mrb,yaklasık 2 yıllık evliyiz.8-9 ay kadar da korunmasız ilişkiye giriyoruz fakat bebeğimiz olmuyor.ne yapmamız gerekiyor.kolay hamile kalmak için ilaç vb var mıdır?

Cevap:

Bu konuda her ikinize de, yani size ve eşinize bir takım tahliller yapılmalıdır.Aşağıda bu konuya dair yazmış olduğumuz yazımızı okuyabilirsiniz.

http://tahlil.com/infertilite-kisirlik-ve-tahliller

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.