7 aylık bebeğimde 5-6 lökosit çıktı bu değer normal mi?

İyi günler, 7 aylık çocuğumun gaita tahlilinde herhangi bir amip görülmedi fakat 5-6 lökosit (sarı renkte, şekilsiz) görülmüş. Bu değer normal midir. Kolay gelsin...

Tahlil.com Cevabı : 5-6 lökosit çok önemli değil.Eğer bir enfeksiyondan şüpheleniliyorsa gaita kültürü de yapılmalıdır.Sonuç olarak verdiğiniz tahlil bulgularında anormallik yok