7,2 olması gereken değer bende 2,4 çıktı

en saç dökülmesi şikayeti ile doktora gittim folat eksikliği çıktı bende 7,2 olması gereken değer bende 2,4 çıktı değerlerim düzelince saçlarım yeniden eskisi gibi olur mu olursa ne kadar sürede olur cevaplarsanız

Tahlil.com Cevabı : Su aşamada folat eksikliği ile ilgili tedavinizi olmanız gerekiyor Tedavi sonrası sac dökülmeniz hafifleyecektir